CBS De Kinderkring

team

In onderstaand overzicht kunt u vinden wie er op De Kinderkring werken, wanneer zij in de regel aanwezig zijn en middels welk e-mailadres u hen kunt bereiken.
Rick Jansen   directeur Hele week.
Op wisselende momenten aanwezig. 
r.jansen@wijdevenen.nl
Ellen
Bultman
intern begeleider
lid MT
di, woe en do e.bultman@wijdevenen.nl
Jolanda
Geers
1/2A ma, di j.geers@wijdevenen.nl
Ans van Zuijlen   1/2A woe, do en vrij a.vanzuijlen@wijdevenen.nl
Hanna Forsch       1/2B   ma, di  h.forsch@wijdevenen.nl
Margreet
Blom
1/2B woe, do en vrij m.blom@wijdevenen.nl
Christel
Muntinga
3
I-coach
de hele week c.muntinga@wijdevenen.nl
Fransijn
de Boer
4 de hele week f.deboer@wijdevenen.nl
Sam
Haarmans
5 ma, do en vrij s.haarmans@wijdevenen.nl
Kim
Vrisekoop
7
5
ma
di, woe
k.vrisekoop@wijdevenen.nl
Jessica
Blokland
6
 
hele week j.blokland@wijdevenen.nl
Giovanni Piepenbrink 7 di, woe, do en vrij g.piepenbrink@wijdevenen.nl
Bea
van der Kolk
8
plusklas 5 t/m 8
ma, di, woe b.vanderkolk@wijdevenen.nl
Joris
van Veen
8
lid MT 
 
do en vrij
 
j.vanveen@wijdevenen.nl
Carine
Dam
begeleiding individuele kinderen wisselend c.dam@wijdevenen.nl
Marisa
Brouwer
 
onderwijsassistent ma, woe en do m.brouwer@wijdevenen.nl
Jeanette Reitsema   administratie ma en woe j.reitsema@wijdevenen.nl
Meneer Bregman   vrijwilliger wisselend  

2019 CBS De Kinderkring

Powered by BasisOnline