De Kinderkring
In onderstaand overzicht kunt u vinden wie er op De Kinderkring werken, wanneer zij in de regel aanwezig zijn en middels welk e-mailadres u hen kunt bereiken.
Marianne Hebbink directeur 4 variabele dagen per week m.hebbink@wijdevenen.nl
Ellen
Bultman
intern begeleider
lid MT
di, woe en do e.bultman@wijdevenen.nl
Heleen
Wilschut
1/2A 
ICO
ma en di h.wilschut@wijdevenen.nl
Pauline Kortekaas 1/2A woe (1/2), do en vrij p.kortekaas@wijdevenen.nl
Margreet
Blom
1/2B ma, di en woe (2/3) m.blom@wijdevenen.nl
Jolanda
Geers
1/2B woe (1/3), do en vrij j.geers@wijdevenen.nl
Christel
Muntinga
3 de hele week c.muntinga@wijdevenen.nl
Fransijn
de Boer
4 de hele week f.deboer@wijdevenen.nl
Carine
Dam
5
1/2A
ma, di en woe (1/2)
woe (1/2)
c.dam@wijdevenen.nl
Sam
Haarmans
5 woe (1/2), do en vrij s.haarmans@wijdevenen.nl
Kim
Vrisekoop
6 ma, di en woe (1/2) k.vrisekoop@wijdevenen.nl
Jessica
Blokland
6
8
woe (1/2), do en vrij
di
j.blokland@wijdevenen.nl
Bea
van der Kolk
7 ma, di en woe (1/2) b.vanderkolk@wijdevenen.nl
Wendy
van Brenk
7
pluskring 1 t/m 5
woe (1/2), do en vrij
di (1/2)
w.vanbrenk@wijdevenen.nl
Joris
van Veen
8
lid MT
I-coach
plusklas 6 t/m 8
ma, woe, do en vrij

om de dinsdag
om de dinsdag
j.vanveen@wijdevenen.nl
Jeanette Reitsema   administratie ma en woe  j.reitsema@wijdevenen.nl
Marisa
Brouwer
onderwijsassistent ma, woe en do m.brouwer@wijdevenen.nl
Hadassa
de Feniks
leerkrachtondersteuner ma h.defeniks@wijdevenen.nl
Meneer Bregman   vrijwilliger wisselend  
Giovanni Piepenbrink LIO-er groep 7 ma en di g.piepenbrink@wijdevenen.nl

2019 De Kinderkring

Powered by BasisOnline